Ja o mnie

Wszystko, co tutaj przeczytasz, to mój własny punkt patrzenia zgodny z moim PUNKTEM SIEDZENIA. Czasem staram się empatycznie spojrzeć na świat, ale ostatecznie swoją perspektywę stawiam na pierwszym miejscu.  

Doceniam, że się ze mną zgadzasz. Doceniam też kiedy się nie zgadzasz, bo dzięki temu wiem, że nie siedzimy wszyscy w jednym miejscu.  

Przekrój tematów jest szeroki i doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Nikt z nas nie jest przecież koniem z klapkami na oczach. Znajdziesz tutaj moje inspiracje, wybory, pomysły, OPINIE.

Wracaj, kiedy tylko chcesz.  

….

0

wpisów na blogu

0

polubień

0

obserwujących

Inni o mnie

Agnieszka / Stara Panna z Kotem:

To nie jest tylko blog o kosmetykach, chociaż jest to najlepszy, najbardziej merytoryczny i najfajniejszy blog o kosmetykach, jaki czytałam. To nie jest tylko blog lifestylowy, choć jest to jeden z najlepiej prowadzonych blogów lifestylowych, jakie znam. (…) 

To, co czyni jej blog wyjątkowym, to niezwykła osobowość autorki, wyzierająca do czytelnika dosłownie z każdej literki. O czym by nie pisała, poza fantastycznym, smakowitym stylem, uderza jej niebanalne, nietuzinkowe poczucie humoru, unikalny sposób patrzenia na świat i jeszcze to takie nieuchwytne, nieopisywalne “coś”, co sprawia, że każdy jej nowy wpis to dla mnie prawdziwa uczta. No i te zdjęcia…! To jedno z najśliczniejszych miejsc w całej sieci. SERIO. 

Kasia Wierzbicka / Madka Roku:

(…) jeśli mam ochotę poczytać wnikliwe i rzetelne opinie na temat maseczek, podkładów, tuszów do rzęs i innych produktów, które miałyby uczynić mnie piękniejszą, to wchodzę na Aleksandra NS blog lub Life by Bea (przyp. poprzednia domena). Mam do nich zaufanie, bo nie piszą o każdym testowanym produkcie w samych superlatywach, aby tylko przypodobać się firmom, z którymi współpracują. Na Life by Bea można poczytać także o książkach, filmach, dobrym jedzeniu i różnych ładnych rzeczach. Lubię jej styl pisania. No i zdjęcia są świetne. 

BLABER / Blaber.pl

Na naszym blogu staramy się udostępniać tylko takie (dobre blogi). Ostatnio trafiliśmy na bloga, który szczerze nas ujął – bo to blog bez owijania w bawełnę. Serio! Poznajcie @beata_punktsiedzenia – link do jednego z jej wpisów u nas na Blaber.pl, znajdziecie w bio 🎈Poczujcie ten klimat!

Krytyka Polityczna poleca recenzję książki “50 twarzy Tindera”

„50 TWARZY TINDERA” Joanna Jędrusik, czyli jak wyglądają współczesne randki 

Ranking wpływowych blogerów 2020:

Kontakt

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, nieważne w jakiej sprawie, napisz na adres: beata@punktsiedzenia.pl 

Współpraca

Osoby zainteresowane współpracą również zapraszam do kontaktu mailowego. 

Przykładowe formy współpracy:  

  • Wpis sponsorowany 
  • Testy i recenzje produktów (poza produktami dla dzieci, ale za to włączając produkty dla psów) 
  • Lokowanie produktu na blogu, Facebooku lub Instagramie 
  • Konkurs dla czytelników 
  • oraz oczywiście inne niestandardowe formy. 

Wybrane współprace:

…..