Maseczka BeBeauty oczyszczająca Naturalna Moc Zielonej Glinki 

Maseczka oczyszczająca Naturalna Moc Zielonej Glinki Maseczki z Biedronki

Efekty: 

  • Wygładzenie 
  • Oczyszczenie 
  • Zmiękczenie 

Maseczka zawiera w swoim składzie zieloną glinkę, alantoinę i organiczny destylat z bławatka, dzięki czemu na pewno pachnie o wiele ładniej niż zwykła glinkowa maseczka. Jest gęsta i ma zielonkawy kolor. Na twarzy zastyga i zdarza jej się nieprzyjemnie ściągać twarz, co prowokuje mnie do dalszego poruszania mięśniami i sprawdzania jak bardzo zastygła 😉 Maseczka bardzo wygodnie się zmywała i skóra była po niej przyjemna w dotyku i lekko zmatowiona.  

Maseczka BeBeauty ekspresowa Japoński Rytuał Piękna 

Maseczka ekspresowa Japoński Rytuał Piękna Maseczki z Biedronki

Efekty: 

  • Nawilżenie 
  • Odżywienie 
  • Wygładzenie 

Z całej trójki to zdecydowanie najładniej prezentująca się i najbogatsza maseczka – a to dzięki zawartości wyciągu z kwiatu wiśni i alg wakame, różowej glinki oraz masła shea. Pachnie i wygląda jak wiśniowy jogurt, a jej głównym plusem jest fakt, że trzyma się ją na twarzy tylko 3 minuty, dzięki czemu nie przedłuża jakoś niepotrzebnie prysznica, jeżeli ktoś lubi wtedy nakładać maseczki. Maseczka jest gęsta, a porcja do nałożenia jest naprawdę spora. U mnie była na twarzy około 6 minut, ale nawet wtedy nie zdążyła zacząć zasychać i nie ma w niej żadnego uczucia ściągania.  

Maseczka BeBeauty peel-off Aktywny Detox Węglowy 

Maseczka peel-off Aktywny Detox Węglowy Maseczki z Biedronki

Efekty: 

  • Oczyszczenie 
  • Odświeżenie 
  • Wygładzenie 

Czarna jak smoła maseczka, zawierająca aktywny węgiel i wyciąg z lukrecji gładkiej. Świetnie rozprowadza się po twarzy, dając efekt, którym z łatwością wystraszycie swojego psa lub kota. Po zastygnięciu ściąga się z twarzy praktycznie w jednym kawałku, chociaż trzyma mocno i jej usuwanie może boleć – jeżeli ktoś potrzebuje to depilacja wąsika nie będzie już potrzebna, co w zasadzie można uznać za plus. Ale poza tym maseczka pozostawia skórę naprawdę gładką i świeżą, choć co do funkcji oczyszczającej to już nie byłabym taka pewna, a to jednak powinno być jej główne zadanie.  

 

Wszystkie 'maseczki z Biedronki’ są przyjemne w użyciu, nie powodują u mnie żadnych podrażnień i nawet jeżeli nie wszystkie sprawdzają się doskonale to krzywdy nie robią i pozostawiają skórę zawsze gładką, czystszą i delikatniejszą, a to przecież bardzo ważne.  

Maseczki do kupienia oczywiście w sieci sklepów Biedronka, tak więc łatwo dostępne do przetestowania na własnej skórze.  

Tutaj znajdziesz również maseczki z Biedronki w odsłonie peel-off.