Och, ile ja się nasłuchałam o tym podkładzie na jutubach… W zdecydowanej większości zachwytów i pochwał. Co można wtedy zrobić? Trzeba go przetestować.  

Niestety jak wiadomo, gdyby trzeba było testować wszystko co chwalą internety to zabrakło by nam życia, pieniędzy i miejsca na twarzy.  Tak jak wspomniałam, podkład Lancome opinie ma bardzo dobre i bardzo zachęcające. Z pomocą przyszedł tutaj portal Wizaż.pl, który podkład Lancome Teint Idole Ultra Wear przesłał mi do przetestowania, a więc poniekąd zmusił mnie w końcu do jego wypróbowania. I zasadniczo jestem im za to bardzo wdzięczna. Ale o tym za chwilę. Najpierw kilka sloganów ze strony firmowej: 

PODKŁAD LANCOME TEINT IDOLE ULTRA WEAR 

Utrzymuje się przez cały dzień, bez poprawek. Ujednolicony koloryt, bez świecenia się. 24 godziny komfortu. 

Teint Idole Ultra Wear od Lancôme to podkład łatwy w aplikacji, pozostawia cerę gładką, aksamitną i matową, bez pudrowego efektu. 

podkład Lancome Teint Idole Ultra Wear
podkład Lancome Teint Idole Ultra Wear

Podkład Lancome zamknięty jest w eleganckiej szklanej butelce. W jego opakowaniu podoba mi się wszystko, od kartonika po mleczne szkło butelki. Pięknie prezentuje się na półce, pompka działa bez zarzutu, nie można do niczego się przyczepić.  

Na upartego można zauważyć dwa minusy. Podkład Lancome ma dosyć mocny zapach, od Waszych preferencji zależy czy Wam się spodoba i będzie lub nie będzie przeszkadzał. Po drugie ciemnieje na twarzy. Myślę, że nawet o jakieś dwa tony, więc dobrze sobie to sprawdzić podczas wybierania koloru. Na szczęście mamy tutaj ponad 20 odcieni, dobranie odpowiedniego nie będzie dużym problemem, ale oksydowanie trzeba brać pod uwagę. Idealnie jeżeli uda Wam się dostać próbkę wybranego koloru.  

Utrzymywanie się podkładu przez 24 godziny traktuję raczej w kategorii bajek dla dorosłych. Nikt chyba nie nosi makijażu przez okrągłą dobę. Najdłużej zapewne mają go na sobie panny młode czy kobiety pracują na 12 godzinne zmiany, ale nie oszukujmy się, że ktoś wymaga bez poprawek nieskazitelnej cery przez 24 godziny. Ale już normalne 6-8h wytrzyma, a z przypudrowaniem da radę nawet pół doby.  

podkład Lancome
Lancome Teint Idole
podkład Lancome Teint Idole Ultra Wear

Moja opinia na temat podkładu Lancome Teint Idole Ultra Wear 

Z zasady lubię narzekać, ale tu po namyśle nie mam na co. Na mojej mieszanej skórze podkład bardzo dobrze się sprawdza. To jest taka półka, w której czuć już nutkę luksusu i widać to w sposobie w jaki kosmetyk układa się na twarzy, delikatnie stapiając się ze skórą, nie tworząc żadnej maski i dając piękne wykończenie. Do tego jest trwały, z dobrym kryciem, nie zapycha. Krótko mówiąc sprawdza się bardzo dobrze i z czystym sumieniem mogę go polecić.