Targi Kosmetyków Naturalnych Ekotyki edycja jesienna 2019 w Katowicach – to już jutro! Jeżeli macie wolną sobotę to gorąco polecam. 

O Ekotykach pisałam już kilkakrotnie. Między innymi o edycji wiosennej w 2018 roku, potem o tegorocznej edycji wiosennej i nadeszła w końcu pora na edycję jesienną. Oczywiście wszystkie one odbywały się w Katowicach, bo tam mam najbliżej, ale polecam również Ekotyki w Krakowie, które odbywają się zwykle w innych terminach.  

Tym razem wyjątkowo piszę o nich PRZED samym wydarzeniem, żeby przypomnieć Wam o co chodzi, podpowiedzieć kto będzie i dać znać, że warto tam się pojawić. Tym bardziej, że ja sama nie wiem czy uda mi się dotrzeć jutro, ale ciągle mam jeszcze nadzieję, że wpadnę chociaż na 5 minutek.  

Krótko o Ekotykach: “Na naszych targach, odbywających się cyklicznie w Krakowie i Katowicach znajdziesz najciekawsze dostępne na polskim rynku marki kosmetyczne, które opierają produkcję na ekologicznych, naturalnych lub wegańskich surowcach.”  

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekotyki 2019 Katowice 

Chyba nie trzeba nic więcej dodawać. Znajdziecie tutaj stoiska marek, które pewnie kojarzycie, jak iossi czy Orientana, ale również wiele większych i mniejszych marek, ekologicznych i naturalnych zapaleńców i pozytywnych ludzi zakręconych na punkcie swoich produktów. Na końcu zamieszczam plakat, gdzie znajdziecie pełną rozpiskę wszystkich firm biorących udział w tej edycji.  

Jeżeli wpadnę na te przysłowiowe 5 minut to zamierzam przyjrzeć się bliżej stoisku Totobi z kosmetykami do pielęgnacji zwierząt, zahaczę o Cząstkę Podlasia po ich niezawodny olejek do demakijażu i wybiorę coś nowego do przetestowania z oferty Sape. Widzę też na liście kilka nowych marek i mam nadzieję, że przynajmniej pobieżnie rzucę okiem na ich produkty. Przy czym wszyscy pamiętajmy, że nie wszędzie da się płacić kartą i warto zabrać ze sobą jakąś gotówkę, żeby się nie rozczarować.  

Wszystko to oczywiście pod adresem Katowice, Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1. 

Dajcie znać czy byliście i udało Wam się znaleźć coś fajnego albo upolować jakąś promocję.