Jennifer Lopez w przyszłym roku kończy równe 50 lat, ale ani plakat, ani zwiastun najnowszego filmu z jej udziałem zdają się tego nie potwierdzać – wygląda po prostu fenomenalnie.  

Wszyscy oczywiście jako pierwsze skojarzenie z Jennifer wymienimy jej największe przeboje, takie jak Let’s Get Loud czy Jennie from the Block, ale tym razem gwiazda postanowiła przypomnieć nam o swoim talencie aktorskim. Oczywiście znajdzie się wiele osób, które z góry skreślą każdy film z jej udziałem. Ja miałam okazję oglądać jej grę jedynie w lekkim, komediowym wydaniu i według mnie nie ma się czego wstydzić, a zwiastun najnowszego filmu zapowiada się bardzo dobrze.  

Najbardziej znane filmy w jej dorobku to komedie romantyczne w stylu “Powiedz tak”, “Sposób na teściową” czy “Pokojówka na Manhattanie”. Twórca tego ostatniego hitu odpowiada również za najnowszy film z udziałem Lopez, czyli “Teraz albo nigdy”. Jest to historia kobiety o imieniu Maya, która jest prawdziwą specjalistką w swojej branży, ale aby awansować wyżej brak jej odpowiedniego wykształcenia. Podczas jednej z rozmów o pracę na wymarzonym stanowisku zostaje niespodziewanie przyjęta. Jak się później okazuje ktoś zmienił jej życiorys, dodając do niego kilka ważnych elementów. Co z tego wyniknie? 

Być może dzięki scenarzystom tego filmu uda nam się odpowiedzieć na odwieczne pytanie: “czy można kłamać w CV?” Ja z pewnością sprawdzę to w kinie. Ale jeżeli bardziej interesuje Was jak Jenny sprawia, że wygląda tak młodo i świeżo to polecam sprawdzić konkurs przygotowany przez markę INGLOT.  

Jennifer Lopez jest ambasadorką tej marki, być może miałyście już okazję wypróbować linię kosmetyków sygnowaną jej nazwiskiem? Jeżeli nie to jest okazja, ponieważ wystarczy zakupić bilet do kina na seans filmu “Teraz albo nigdy”, a po jego obejrzeniu udać się do salonu INGLOT i zamienić go na niespodziankę związaną z jej kolekcją. Pełny opis promocji, listę punktów gdzie można odebrać niespodziankę i regulamin znajdziecie na stronie INGLOT.PL

Polska premiera filmu już jutro, czyli 28 grudnia.  

W zasadzie chciałabym Was na koniec zapytać o wiele rzeczy:  

  • czy zdarza Wam się koloryzować w CV?  
  • czy wolicie Jenny w roli piosenkarki, aktorki, a może żadnej?  
  • oraz oczywiście czy wybierzecie się na film i skorzystacie z promocji? 

Na koniec podrzucam jeszcze zwiastun filmu:

Zdjęcie główne pochodzi ze strony onet.kultura.pl